Aktuality Fit Life 24

Seznam aktualit od nejnovější po nejstarší

22.5.2018

Prijímáme další benefity

Fitlife24 přijímá také benefitní karty od Multisport, Activepass, Benefit +, Benefity.cz, Sodexos a Up ČR. Přijďte si k nám zacvičit.

zobrazit celou nabídku ...

10.4.2017

Permanentky a vstupy

Nový ceník platný od dubna, ceny jednotlivých vstupů najdete v detailu novinky viz odkaz zobrazit celou nabídku.

zobrazit celou nabídku ...

6.11.2016

Platební karty

Nyní přijímáme platby v hotovosti. Dále akceptujeme Benefity a benefitní karty, jako MultiSport benefit, Flexi pass, Cheque Dejeuner apod ...

zobrazit celou nabídku ...

17.10.2016

Hlídání v dětském koutku

Máme pro Vás službu v podobě 50% slevy na hlídání Vašich dětí v dětském koutku.Když si zakoupíte vstup či permanenku tak při každé návštěvě dostanete slevovou kartičku ,kterou pak nasledně po cvičení odevzdáte v dětském koutku v Tescu kousíček od nás. V klidu si tak začvičíte a budete tak mít o své dítko skvěle postaráno.Jsme jediní kterou takovouto službu maminkám a tatínkům poskytujeme. Těšíme se na Vaši návštěvu ...

zobrazit celou nabídku ...

26.9.2016

Trenérské kurzy

V našem Fitcentru můžete nyní absolvovat Trenérský kurz pod vedením firmy Minalt. Veškeré informace se dovíte na jejich webových stránkách.

zobrazit celou nabídku ...

Napište nám? Váš názor nás zajímá.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti SILEDA COMPANY s.r.o. Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.